FORGOT YOUR DETAILS?

Instruktorzy

Wiesława Wolna

Założycielką, instruktorem i choreografem Studia Tańca Rytmix jest Wiesława Wolna, absolwentka. Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Ludomira Różyckiego w Bytomiu (1961-1970).

Martyna Wolna

Dyplomowany Instruktor Tańca Jazz ukończony w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie pod pilnym okiem znakomitych wykładowców takich jak Piotr Galiński znany z Programów TV oraz absolwentka wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie. W Studiu Tańca Rytmix tańczy od najmłodszych lat, ma na swoim kącie wiele tyłów przywiezionych z Mistrzostw Polski i Świata IDO oraz wiele występów na scenach Międzynarodowych. Bierze udział w warsztatach tanecznych u najlepszych instruktorów z polski i zagranicy cały czas doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności.

Kinga Furmaniak

Tancerz, choreograf, pedagog tańca. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej. Studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca. Tancerka Konińskiego Teatru Tańca. W roku 2018 dołączyła do Jeune ballet w Konserwatorium Narodowym Muzyki i Tańca w Lyonie, gdzie tańczyła w choreografiach: " Echad Mi Yodea" Ohad Naharin, " Removing Reset" Noe Soulier, " Je suis assis avec une canette en etain a la main" Bernard Baumgarten. Brała udział w spektaklu tanecznym " Oparcie" w choreografii Katarzyny Łapaj, " Opowieść Wigilijna" chor. Janusz Orlik i Wiesława Wolna, " Myśl ucieleśniona" Agnieszki Doberskiej. Wychowanka i instruktorka Studia Tańca Rytmix.

Magdalena Świtalska

Tytuł Instruktora akrobatyki sportowej jak i licencjata na kierunku wychowanie fizyczne uzyskała na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od dziecka zarażona pasją do akrobatyki sportowej chce się nią dzielić z innymi. Od wielu lat trenuje skoki na trampolinie u trenera Józefa Ślusarka, założyciela sekcji akrobatyki w Poznaniu. Wielokrotna medalista i Mistrzyni Polski. Reprezentantka kraju na zawodach międzynarodowych. Sędzia związkowy skoków na trampolinie. Nadal kontynuuje nauka robiąc Magistra, trenera akrobatyki oraz I stopień fizjoterapii.

TOP